z Heneberk
CS ENG

VRH F2

Pegi z Heneberk x Idar od Hájkovy lípy

Datum narození:  17.6. 2018

Kompletní fotogalerie: ZDE

Při výběru otce jsme byli velmi pečliví a tou nejlepší variantou se stal černopálený IDAR od Hájkovy lípy. Tento pes je nejen krásný, ale také více než velmi pracovně úspěšný. Kromě titulu NORNÍK se může pyšnit také titulem "U"- všestranný pes. Zúčastnil se nejedné vrcholné soutěže jako je Memoriál Rudolfa Kristla, Evropský pohár nebo také Pohár Českého středohoří. Má úspěšně absolvováno kontaktní norování na Slovensku a v Maďarsku. V jeho rodokmenu nalezneme  zvučná jména jako například Niky od Hagarda Orla nebo Eddy z Revíru zálesí.

Naši Pegi z Heneberk snad ani nemusím představovat, ale přece jen takové lehké sesumírování. C.I.T, C.I.E, C.I.B, 2X CACIT, R. CACT, NORNÍK, NOROWIEC, CAJC, CAC, BOJ, CACIB, BOB, J.BIG, II.J.BIS, II.BIS,... Kromě tohoto má také jediným hladkosrstým jezevčíkem v ČR, který má úspěšně absolvováno kontaktní norování na psíky mývalovitého v Lotyšsku!! A povedlo se ji nedokončené vyhnání!

 

 
 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/zheneberk.cz/httpdocs/application/modules/frontend/views/scripts/index/page.phtml on line 7


hlv
TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! design & code (c) 2007 Miki & Stoky | admin